Вчора о 09:00
Упродовж 19-21 червня на дорогах Кременеччини сталося три ДТП, у яких постраждали троє людей.
19 червня у Ланівцях біля залізничного вокзалу водій Citroën Jumper збив 75-річну жінку, яка їхала на триколісному електроскутері. Пенсіонерку з травмами госпіталізували до лікарні.
21 червня поблизу села Кордишів Шумської громади зіткнулися Volkswagen Touran та Volkswagen Golf. Аварія сталася під час обгону. Травми отримала водійка Volkswagen Golf.
Того ж дня ввечері у Кременці 16-річний водій мотоцикла Honda під час обгону зіткнувся зі Skoda Octavia, водій якої повертав ліворуч. Неповнолітнього мотоцикліста з численними травмами доправили до лікарні.
Усі обставини аварій встановлюють правоохоронці.
