Упродовж 19-21 червня на дорогах Кременеччини сталося три ДТП, у яких постраждали троє людей.

19 червня у Ланівцях біля залізничного вокзалу водій Citroën Jumper збив 75-річну жінку, яка їхала на триколісному електроскутері. Пенсіонерку з травмами госпіталізували до лікарні.

21 червня поблизу села Кордишів Шумської громади зіткнулися Volkswagen Touran та Volkswagen Golf. Аварія сталася під час обгону. Травми отримала водійка Volkswagen Golf.

Того ж дня ввечері у Кременці 16-річний водій мотоцикла Honda під час обгону зіткнувся зі Skoda Octavia, водій якої повертав ліворуч. Неповнолітнього мотоцикліста з численними травмами доправили до лікарні.

Усі обставини аварій встановлюють правоохоронці.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися